








2 190 ₴
Lego Super Heroes Вечірка у штабі Людини-Павука 10784
Ласкаво просимо до павучого штабу! Приєднуйтесь до Павука та його дивовижних друзів, щоб розслабитися після важкого дня боротьби зі злочинністю. Кидайте обручі з Людиною-Павуком, танцуйте з Павуком-примарою, займіться мистецтвом із Майлзом Моралесом, а Міс Марвел готова пограти у відеоігри. О ні! Зелений Гоблін увірвався на вечірку, щоб украсти піцу! Ніхто не любить порушників порядку, тож уперед — обплутайте лиходія павутинням разом із новими друзями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 4 років |
| Кількість деталей | 155 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 56.5 мм |
| Довжина упаковки | 382 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 262 мм |