





2 890 ₴
Пориньте у світ джунглів із конструктором Lego Super Mario Будиночок на дереві Донкі Конг (71424)! Цей яскравий додатковий набір дозволяє дітям створювати власні рівні та розігрувати веселі пригоди з улюбленими героями Nintendo. У будиночку на дереві є безліч автентичних деталей: збірний телевізор, радіо, гамак для відпочинку й навіть таємне сховище. До набору входять дві фігурки — Донкі Конг і Кренкі Конг, які зроблять гру ще цікавішою.
Діти можуть використовувати фігурки LEGO Маріо, LEGO Луїджі або LEGO Піч (не входять до комплекту), щоб кататися на спині Донкі Конга, подарувати йому банан, зіграти на барабанах конга та заробити цифрові монети. Цей набір стане чудовим подарунком для шанувальників Super Mario та Donkey Kong, адже він поєднується з іншими наборами LEGO Super Mario, створюючи безмежні можливості для гри.
У наборі 555 деталей, що забезпечує цікаву збірку для дітей від 8 років.
Для інтерактивної гри потрібен стартовий набір 71360, 71387 або 71403. Інструкції та ідеї для творчості можна знайти в застосунку LEGO Super Mario.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вага | 640 г |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість деталей | 555 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 262 мм |
| Довжина упаковки | 705 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 382 мм |