-9%







2 150 ₴
1 950 ₴
Познайомте дошкільнят віком від 4 років зі збиранням і грою у всесвіті LEGO® Зоряні війниTM за допомогою цього стартового набору, що містить космічний корабель «Багровий вогненний ястреб» із мультфільму Зоряні війни: Пригоди юних джедаїв. До комплекту входить основа зі стартових кубиків, яка дає юним будівельникам впевнений старт, а також є місце для всіх трьох включених до комплекту персонажів Зоряних воєн (мініфігурки LEGO Неша Дуранго та Набса, плюс фігурка дроїда LEGO RJ-83) у кабіні. До набору також входить збірний спідер-байк з Зоряних воєн, який поміщається всередині зорельоту, а також невелика збірка з торгового майданчика для творчих ігор.
Прості графічні інструкції ідеально підходять для дітей, які тільки вчаться читати. Для додаткової цифрової розваги в застосунку LEGO Builder є інструменти масштабування й обертання, які дають змогу дітям візуалізувати свою модель під час складання (можливо, з невеликою допомогою дорослого або старшого брата або сестри).
Чудова ідея подарунка LEGO для Зоряних воєн. Ця колекційна іграшка для шанувальників «Пригод юних джедаїв» добре поєднується з набором Tenoo Jedi Temple ( 75358 — продається окремо).
Компактний набір для ігор у дорозі. Збірний космічний корабель Зоряні війниTM «Багровий вогненний ястреб» має висоту понад 2 дюйми (6 см). 7 дюймів (18 см) завдовжки й 7,5 дюйма (19 см) завширшки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 4 років |
| Кількість деталей | 136 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Космос |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Червоний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 46 мм |
| Довжина упаковки | 122 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 141 мм |