






2 060 ₴
Хлопчики й дівчатка віком від 7 років можуть відтворити захопливі битви з другого сезону телесеріалу NINJAGO® Повстання драконів завдяки набору LEGO® NINJAGO Багі для бездоріжжя ніндзя Арін (71811). Цей пригодницький набір для дітей містить іграшковий автомобіль Аріна жовтого кольору з рухомими колесами, підвіскою, кабіною, що відкривається, місцем для двох мініфігурок, двома шиповими шутерами з шістьма шипами для стрільби й великим гаком на задній панелі, що допомагає ловити лиходіїв. Іграшка складається з моделі малюка Рію та чотирьох мініфігурок NINJAGO : Скелелаз Коул із альпіністським гаком і катаною, Арін з альпіністським гаком і катаною, Воїн із кігтями у вовчій масці й Сіндер з аксесуаром у вигляді катани. Решта дитячих конструкторів LEGO NINJAGO у серії включає в себе роботів, драконів й храми, щоб шанувальники могли розігрувати пригоди зі своїми героями (набори продаються окремо). Кожен ніндзя-набір можна створити завдяки додатку LEGO Builder, який допоможе вам і вашій дитині у легкій та зрозумілій будівельній пригоді.
Основные характеристики:
Производитель - LEGO
Страна производитель - Дания
Тип конструктора - Блочный
Пол - для мальчиков
Возрастная группа - От 7 лет
Тематика - мультфильмы, нинзя
Количество деталей 267шт
Материал - Пластик
Цвет - разные
Состояние - Новый
Упаковка - Картонная коробка
В нашем интернет магазине вы COOL-DOLL Вы сможете найти самые оригинальные и современные подарки для ваших деток - для мальчиков и девочек, для модниц и гонщиков, от самых маленьких - до подростков и взрослых - просто сделайте заказ и пусть Ваш ребенок наслаждается игрушкой! Доставка в любую точку Украины! Только оригинал!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Страна производитель | Дания |
| Возрастная группа | От 7 лет |
| Количество деталей | 267 шт |
| Материал | Пластик |
| Пол | Для мальчиков |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип конструктора | Блочный |
| Цвет | Разные цвета |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 46 мм |
| Длина упаковки | 141 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 191 мм |