

1 040 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | США |
| Вага | 60 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 145 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Тип | Персонажі відеоігор |
| Колір | Жовтий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 160 мм |
| Довжина упаковки | 89 мм |
| Упаковка | Блістер |
| Ширина упакування | 114 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Фігурка Фанко П'ять ночей із Фредді Сонце Funko Five Nights At Freddy's Sun |