


1 000 ₴
🔹 Фігурка Фредді Funko Five Nights at Freddy's — Найкраща фігура для колекціонерів!
Відкрийте для себе 14-сантиметрову фігурку VR Фредді з гри Five Nights at Freddy’s: Special Delivery. Цей персонаж із яскравим фіолетовим кольором и ефектом світіння в темряві стане справжнім центром уваги у вашій колекції. Фігурка привнесе у світ FNAF нові рівні жаху, освітлюючи темні куточки вашого простору.
🕹️ Особливості цієї фігурки:
🎁 Ідеальний подарунок для фанатів FNAF
Фігурка VR Фредді стане чудовим подарунком для колекціонерів і шанувальників хорор-ігри, а також послугує чудовим доповненням до вашої колекції.
📦 Що в комплекті?
💥 Зберіть усі фігурки з цієї серії та насолоджуйтеся страшним світом FNAF!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | США |
| Вага | 98 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 145 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Тип | Персонажі відеоігор |
| Колір | Рожевий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 160 мм |
| Довжина упаковки | 89 мм |
| Упаковка | Блістер |
| Ширина упакування | 114 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Фігурка Фанко П'ять ночей із Фредді — Фредді Funko Five Nights At Freddy's TieDye — Freddy Fazbear |