








1 360 ₴
Конструктор LEGO Speed Champions 77246 «Болід Visa Cash App RB VCARB 01 F1» — Перегонова модель для фанатів Формули 1!
Проявіть свою пристрасть до автоспорт з LEGO® Speed Champions 77246! Ця деталізована модель Visa Cash App RB VCARB 01 F1 повторює вигляд справжнього болю, який бере участь у чемпіонате світу Formula 1 2024 року.
🚗 Особливості набору:
🎁 Подарунок для фанатів Формули 1 і перегонових автомобілів!
Ідеальний набір для дітей від 10 років и дорослих колекціонерів, захоплених автоспортом.
📏 Розміри моделі:
📲 Застосунок LEGO Builder!
Збирайте модель за допомогою інтерактивних 3D-інструкцій в застосунку LEGO Builder.
🔥 Додайте потужність Visa Cash App RB F1 до своєї колекції LEGO!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 18 років |
| Кількість деталей | 248 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 48 мм |
| Довжина упаковки | 262 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 141 мм |