








1 260 ₴
Конструктор LEGO Speed Champions 77248 «Болід BWT Alpine F1 Team A524» — Перегонова модель для фанатів Формули 1!
Зберіть і насолоджуйтеся LEGO® Speed Champions 77248 — моделлю болюда BWT Alpine F1® Team A524, створеної за мотивами реальної версії автомобіля, який брав участь у Formula 1 2024 року.
🚗 Особливості набору:
🎁 Подарунок для фанатів F1 і колекціонерів автомобілів!
Цей набір — чудовий вибір для дітей від 10 років и дорослих колекціонерів, які обожнюють автоперегони.
📏 Розміри моделі:
📲 Застосунок LEGO Builder!
Збирайте модель за допомогою інтерактивних 3D-інструкцій в застосунку LEGO Builder.
🔥 Додайте болід Alpine F1 до своєї колекції LEGO!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 10 років |
| Кількість деталей | 258 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 48 мм |
| Довжина упаковки | 262 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 141 мм |