







1 610 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 285 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Серія LEGO | Jurassic World |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 61 мм |
| Довжина упаковки | 262 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 191 мм |