-7%






2 810 ₴
2 600 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 9 років |
| Кількість деталей | 427 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Серія LEGO | Super Heroes |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 62 мм |
| Довжина упаковки | 262 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 222 мм |