-11%







4 120 ₴
3 670 ₴
Lego Super Heroes Зліт Домо 76156
Дослідіть космічний корабель Вічних разом із Маккарі, Ікарісом, Тіною, Серсі, Друїгом та Фастосом. Відкрийте бічні панелі, щоб побачити інтер'єр. Погляньте на рубку, збройову кімнату та лабораторію, а коли з'явиться ватажок Девіантів зі своїми супутниками, вступіть у бій на цьому космічному кораблі! Якщо ви колекціонуєте мініфігурки Вічних LEGO®, то врахуйте, що фігурки Друїга та Фастоса є тільки в цьому чудовому наборі! Довжина корабля становить 22 див.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість деталей | 1040 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 70.5 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 378 мм |