



950 ₴
Лего Гаррі Поттер Карета та фестивалі Хогвартсу Lego Harry Potter 76400
Вирушайте до Забороненого лісу разом з Гаррі Поттером та Напівзмірною Лавгуд, щоб зустрітися з фестралом та його дитинчатою, що шукають їжу серед дерев! Потоваришуйте з загадковими крилатими істотами, запропонувавши їм яблуко і шматок м'яса, а потім запрягіть дорослого фестивалю в карету і прокотіться з Хогвартсу до Хогсміду і назад! «Карета і фестрали Гоґвортсу» Лего Гаррі Поттер (76400) — це іграшка для складання для дітей від 7 років з чарівними істотами, яких треба доглядати, і каретою, щоб вирушити назустріч нескінченним пригодам. Знамениті персонажі та істоти Юні чаклунки, чарівники та магли із задоволенням приєднаються до Гаррі Поттера та Полумні Лавгуд, які зустрічають у Забороненому лісі фестивалю та його дитинча. У наборі є яблуко та м'ясо, щоб нагодувати таємничих крилатих істот, а потім вирушити у запряженій фестралом кареті у захоплюючу подорож.
Цей універсальний ігровий набір надихне дітей розіграти сцени з «Гаррі Поттера та Ордена Фенікса», які запам'яталися, і влаштувати рольову гру у свої власні нескінченні пригоди. Безкоштовний додаток LEGO Building Instructions дозволяє дітям переглядати, збільшувати та повертати модель під час складання та дарує дивовижне почуття занурення під час інтерактивного будівництва.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 7 років |
| Кількість деталей | 121 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Чорний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 57 мм |
| Довжина упаковки | 382 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 262 мм |