




1 950 ₴
Конструктор Лего Майнкрафт Бастіон Нижній світ Lego Minecraft 21185
Місія Minecraft. Діти, захоплені відеоіграшкою Minecraft, можуть виконувати творчі завдання та боротися спільно з конструктором LEGO Minecraft Бастіон Нижнього світу (21185). Персонаж із гри. Набір містить велику кількість персонажів Майнкрафт: шукач пригод у Ніжному світі, магматичний куб, величезний піглін, піглін і страйдер, а також безліч функцій і аксесуарів.Насичена дія гри. Гравці прокладають собі шлях у вогненний Бастіон Пустоти, долаючи низку випробувань, щоб зібрати предмети, які надихають на ще творчіші ігрові можливості.Пере настроюється для нових пригод. Цей реконфігурований набір розміром понад 9 см заввишки, 19 см завширшки й 18 см завглибшки наповнений безліччю ігрових можливостей. Рік: 2022 Вік: 8+ Деталей: 300
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість деталей | 300 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 124 мм |
| Довжина упаковки | 262 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 122 мм |