



1 490 ₴
Конструктор Лего Майнкрафт Підземелля скелетів Lego Minecraft 21189
Класичні пригоди Minecraft і творчість LEGO. З цим універсальним набором дослідник печер зіткнеться з ворожими скелетами в сталактитовій і сталактитовій печері. Пещіра сповнена чагарників, ліан, води, глини та факелів. Також є підземелля скелетів зі спаунером. Під час гри ви можете штовхнути сталагмит на ворожих мобів і повернути стіну, щоб відкрити третій скелет. Також у вашому розпорядженні арбалет і кирка, а в скриньці лежать тарілка, хліб і кістка. Тут є все, що потрібно гравцям Minecraft для насолоди нескінченними пригодами! Захопливий набір для гравців у Minecraft — з класичними деталями, функціями та різноманітністю біомів у LEGO Minecraft Підземелля скелетів (21189) є все, що потрібно дітям для нескінченних пригод. Культові особливості — містить дослідника печер, три скелети, три біома, печеру з крапельного каменю з каменями, що падають, пишну печеру з кущами, глиною та факелами, а також підземелля зі скелетом. Безліч кумедних ідей — діти можуть будувати, досліджувати, грати в бойові сцени й активувати кумедні функції в нескінченних пригодах Minecraft®, а потім перебудовувати набір і надалі грати. Подарунок для дітей. Цей практичний набір, натхненний відеоіграми, стане чудовим подарунком на день народження, Різдво або будь-яке свято для 8-річних шанувальників Minecraft® і старше. Універсальна розвага — висота моделі 14 см, ширина 19 см, глибина 14 см. Набір може бути перебудований, що дає вам безліч кумедних варіантів Minecraft у реальності — набори LEGO Minecraft дають змогу дітям по-новому насолодитися грою. Моби, сцени й елементи оживають із творчими та практичними кубиками LEGO. Гарантована якість — деталі LEGO відповідають найсуворішим галузевим стандартам якості, тому кубики однорідні, сумісні та щоразу легко з'єднуються й роз'єднуються. Впевненість і безпека — деталі LEGO роняють, нагрівають, стискають, скручують і піддають багатьом іншим випробуванням. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що вони відповідають суворим світовим стандартам безпеки. Вік: 8+ Кількість деталей: 364 Мініфігурки: 4
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість деталей | 364 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 124 мм |
| Довжина упаковки | 262 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 122 мм |