



2 450 ₴
Конструктор Лего Майнкрафт Закрите село Lego Minecraft 21190
Набір Minecraft, що складається з декількох частин. Цей універсальний набір містить чотири секції: будинок мисливця на зомбі з ліжком, печкою, свічками, верстатом, факелами та щитом; майстерня зомбі-поселянка з печкою, багаттям, підставкою для облаштування та алмазної бронь; гарбузове поле зомбі-фермера з компостером і факелами, а також занедбаний будинок із гарбузом, бочками, різаком і чорним котом. Місія гравця полягає в тому, щоб врятувати занедбане село від зомбі та відбудувати її по-своєму, щоб підготуватися до наступних пригод. Створюйте та розігруйте битви в стилі Minecraft — з набором LEGO Minecraft «Закрине село» (21190) діти можуть використовувати всі свої знання Minecraft, щоб врятувати та відновити село зомбі.
Набір із чотирьох предметів: дві фігурки зомбі та мисливця на зомбі, табір мисливців на зомбі, майстерня зомбі-поселянка, гарбузове поле фермера-зомбі, занедбаний будинок і безліч реалістичних аксесуарів.
Безмежні творчі веселощі — гравці мають відвоювати біля зомбі дивне село, відбудувати її по-своєму та підготуватися до нових пригод у стилі Minecraft®. Подарунок для дітей.
Цей практичний набір, натхненний грою, стане чудовим подарунком на день народження, Різдво або будь-яке свято для шанувальників Minecraft від 8 років. Багато кумедних ідей — занедбаний будинок 8 см заввишки, 14 см завширшки й 10 см завглибшки. Окремі елементи легко перебудовуються та комбінуються з іншими наборами з цієї серії.
Minecraft у реальності — набори LEGO Minecraft дають змогу дітям по-новому насолодитися грою. Моби, сцени й елементи оживають із творчими та практичними кубиками LEGO. Гарантована якість — деталі LEGO відповідають найсуворішим галузевим стандартам якості, тому кубики однорідні, сумісні та щоразу легко з'єднуються й роз'єднуються.
Впевненість і безпека — деталі LEGO® роняють, нагрівають, стискають, скручують і піддають багатьом іншим випробуванням. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що вони відповідають суворим світовим стандартам безпеки.
Вік: 8+
Кількість деталей: 422
Мініфігурки: 3
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість деталей | 422 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Чорний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 124 мм |
| Довжина упаковки | 262 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 122 мм |