









1 999 ₴
Конструктор Лего Сіті Лунохід Lego City 60348
Приєднуйтеся до космонавтів у експедиції НАСА з виймання метеориту з поверхні Місяця. Залазьте в місячнийхід, здатний їздити в будь-якому напрямку, задрайте люки та вирушайте до точки зіткнення. Позначте місце падіння, а потім беріться до роботи. Використовуйте свої інструменти, сканер і бурильне встановлення ровера, щоб досліджувати вміст метеорита. Коли ви переконаєтеся, що космічний камінь не становить загрози, занурте його на місячний захід і повертайтеся на базу! Вік: 6+ Деталі: 275 Мініфігурки: 3 Коробка: 282х262х59
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 275 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 59 мм |
| Довжина упаковки | 282 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 262 мм |