



2 190 ₴
Конструктор Лего Гаррі Поттер Двор Гоґвортсу: порятунок Сіріуса Lego Harry Potter 76401
Надихніть чаклунів, чарівників і маглів віком від 8 років досліджувати чарівний світ творчої гри з набором «Двор Гоґвортсу: порятунок Сіріуса» LEGO® Harry PotterTM (76401). Рятувальні польоти в Гоґвортсі Цей універсальний ігровий набір ґрунтується на незабутніх сценах із фільму «Гаррі Поттер і в'язня Азкабана». Він містить мініфігурки трьох культових персонажів — Гаррі Поттера, Герміони Грейнджер і Сіріуса Блека, а також гіпогрифа Журавлокрила. У Журавлина рухомі крила, а наспині є місце для пасажира-мініфігурки. Тюремна камера високо на вежі Гоґвортсу стає сценою для зухвалого втечі, і тут є знаменита швидкісна мітла Гаррі «Вогняний спалах», щоб діти могли вирушити назустріч черговій чарівній пригоді! Безплатний застосунок LEGO Building Instructions дає змогу дітям переглядати, збільшувати та повертати модель під час збирання та дарує дивовижне відчуття занурення під час інтерактивного будівництва. Цей модульний набір з'єднується з іншими наборами серії, щоб створити цілий замок Гоґвортс. Зухвалий біг із в'язниці Гоґвортсу та захопливий політ на гіпогрифі в безпечне місце До набору входять мініфігурки Гаррі Поттера, Герміони Грейнджер і Сіріуса Блека Діти можуть розіграти сцену порятунку з фільму «Гаррі Поттер і в'язний Азкабана» Чарівний подарунок на день народження шанувальнику «Гаррі Поттера» віком від 8 років Велика модель, яку цікаво збирати, грати з нею та демонструвати Один із багатьох модульних наборів, які об'єднуються для створення цілого замка Гоґвортс Вік: 8+ Деталі: 345
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість деталей | 345 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 56.5 мм |
| Довжина упаковки | 382 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 262 мм |