



3 690 ₴
Конструктор Лего Гаррі Поттер Вижаюча хатина та Гремуча Іва Lego Harry Potter 76407
Перенесіть шанувальників «Гаррі Поттера» віком від 9 років у саме серце чарівних пригод із набором «Вижана хатина та Грімомча верба» LEGO® Harry PotterTM (76407) Два культові місця в одному наборі В цій іграшці є багато цікавого, і вона об'єднує два найпопулярніші місця з фільмів про Гаррі Поттера: Вижаючу хатину та Грімчу вербу. Юні чаклунки, чарівники та магли зможуть відтворити сцени з фільму «Гаррі Поттер і в'язний Азкабана» і розділити нескінченні нові пригоди із шістьмафігурками культових персонажів: Гаррі Поттера, Герміони Грейнджер, Рона Візлі, Сіріуса Блека, Пітера Петтигрю та Рімуса Люпина. Набір наповнений захопливими елементами. Наприклад, Гремуча верба повертається, а її гілки вигинаються, щоб збити та підняти мініфігурки. Коли через хмари з'являється сяючий повний місяць, професор Люпин перетворюється на оберт. Чарівність триває в безплатному застосунку LEGO Building Instructions, яке дає змогу дітям збільшувати та обертати модель у процесі складання. Набір LEGO® Harry PotterTM, що відтворює Грімову вербу та Вижаючу хатину Мініфігурки: Гаррі, Герміона, Рон, Сіріус Блек, Пітер Петтигрю та Римус Люпін Гребунова верба повертається, а її гілки вигинаються, щоб підхопити мініфігурки Подарунок на день народження або свято для чаклунів, чарівників і маглів віком від 9 років Конструкція набору дає змогу легко змінювати його конфігурацію для нескінченних пригод У застосунку LEGO® Building Instructions діти можуть збільшувати та обертатимодель під час складання Вік: 9+ Детали: 777
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 9 років |
| Кількість деталей | 777 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 56.5 мм |
| Довжина упаковки | 382 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 262 мм |