





7 950 ₴
Леготехнік Рятувальний вертоліт Аїрбус Lego Technic Airbus H175 42145
2001 деталь
Сердечним дітям віком від 11 років сподобається вивчати принцип роботи вертольота з цим набором «Рятувальний вертоліт Airbus H175» LEGO® Technic (42145). У моделі безліч дивовижних функцій, і діти дізнаються, як різні деталі цього культового пошуково-рятувального вертольота працюють разом. Реалістичні деталі Ця модель рятувального вертольота Airbus H175 може похвалитися безліччю функцій — такими ж, як у реальної машини. Мотор, який входить до комплекту, оживляє модель і приводить її в рух. Погляньте на шасі, що обертаються на повільній або швидкій швидкості, що несе та хвостової гвинти, шасі, лебідку та крутиться двигун. Ручні функції містять у собі автомат перекоса для керування кутом встановлення лопатей гвинта, двері кабіни пілота, розсувні двері для пасажирів, а також передні й задні обтічні обтічні. Чудове введення в інженерну справу Моделі для збирання LEGO® Technic обладнані реалістичними рухомими деталями та механізмами, покликаними в доступній формі познайомити конструкторів зі світом інженерного мистецтва. Bullet Short Рятувальний вертоліт Airbus H175 LEGO® Technic для дітей віком від 11 років Моторизовані функції — обертові гвинти, шасі, лебідка та двигун Ручні функції містять у собі автомат перекосу та передній і задній обточки У гелікоптера Відкриті двері кабіни пілота, а також розсувні двері для пасажирів Складна модель для дітей, які люблять вивчати, як усе влаштовано Розміри моделі: понад 24 см заввишки, 72 см завдовжки й 13 см завширшки потрібно 6 батарейок LR6 (AA) 1,5 В (входять до набор). Також у наборі є один мотор Набори LEGO® Technic ставлять перед шанувальниками LEGO захопливі завдання зі збирання Всі компоненти LEGO® Technic відповідають найвищим галузевим стандартам якості Компоненти LEGO® Technic відповідають найсуворішим глобальним стандартам безпеки Вік: 11+ Деталі: 2001
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 11 років |
| Кількість деталей | 2001 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 94 мм |
| Довжина упаковки | 382 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 262 мм |