








4 760 ₴
Лего 75318 Зоряні війни Йода Малюк Грогу Стар Варс Lego Star Wars
Збери свою власну модель милого Малюка з фільму «Зоряні війни: Мандалорець». Відтвори всі реалістичні риси цього популярного персонажа. Міняй положення голови, вух і рота, щоб передати різні вирази його обличчя. Дай Малюкові його улюблену іграшку: важіль перемикання передач. До цього основного набору входить інформаційна табличка та мініфігурка Малюка LEGO Стар Варс , що доповнюють чарівну композицію. Зібрана модель Малюка розміром трохи більш ніж 19 см заввишки, 21 см завдовжки й 13 см завширшки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 10 років |
| Кількість деталей | 1073 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 118 мм |
| Довжина упаковки | 262 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 382 мм |