





2 900 ₴
З набором «Замок Попелюшки та Прекрасного принца» Лего Дісней 43206) будівельників замків і шанувальників принцес Діснея віком від 5 років чекає маса можливостей для гри. У наборі є триповерховий замок, три мініляльки та дві фігурки тварин LEGO, а також інтерактивні електронні інструкції, які допоможуть зробити збирання ще цікавішим. Доступні в безплатному застосунку LEGO Building Instructions інтуїтивно зрозумілі інструменти допомагають переглядати модель у процесі складання. Захопливі ігри В цьому деталізованому наборі безліч функцій і аксесуарів, які допоможуть дітям у рольовій грі відтворити улюблені сцени з мультфільму або створити свої власні. У замку є бальний зал із обертовим підлогою, ательє, де діти можуть міняти плаття Попелюшки, шафу з дверцятами, що відчиняються, для кішки та багато іншого, щоб надихнути на нескінченну творчу гру. Багато кумедних персонажів Цей набір дає змогу дітям швидко почати гру з мініляльки діснеївської принцеси Попелюшки, Прекрасного принца та леді Тремейн, а також фігурками тварин Гас-Гаса та Люцифера LEGO. Він стане потужним подарунком для будь-якого шанувальника Діснея.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість деталей | 365 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 76 мм |
| Довжина упаковки | 262 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 222 мм |