







1 800 ₴
Конструктор Лего Ніндзяго Робоцикл ніндзя Кая EVO Lego Ninjago 71783
ЛЕГО 71783 містить модернізований мотоцикл ніндзя, рухому фігурку робота та 4 мініфігурки для епічних битв ніндзь. Юні шанувальники Ninjago будують великий мотоцикл Ninja з величезними колесами, які потім прикрашають вихлопними трубами та золотими бічними панелями. Рухома фігурка робота LEGO Ninjago може їздити на мотоциклі ніндзь, у костюмі робота є місце для мініфігурки та великого золотого леза. Містить дві мініфігурки Lego Ninjago Кая і Нії з мечами, а також двох лиходіїв — короля скелетів і мисливця на скелетів — зі своїми мечами. Коли діти справляються із завданням і перемагають зелених воїнів-скелетів, вони отримують у нагороду колекційний іграшковий прапор концентрації, який можна прикріпити до мотоцикла ніндзя.
Вік: 7+ Деталі: 312 Мініфігурки: 4 Коробка: 262х272х76
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 7 років |
| Кількість деталей | 312 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 76 мм |
| Довжина упаковки | 272 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 262 мм |