





499 ₴
Конструктор Лего Стар Варс Зореліт Боби Фетта Lego Star Wars 75344
Юні фанати можуть відтворити історії «Зоряних воєн: мандалорець» за допомогою цієї масштабної версії легендарного космічного корабля Боби Фетта. Мікрофайтер має кабіну, що відкривається, з місцем для мініфігурки з «Зоряних воєн» Боби Фетта, 2 стрілялки для боротьби з ворожими космічними кораблями та регульовані крила для режиму польоту та посадки. До цього набору Лего 75344 входить бластер і реактивний ранець для фігурки з «Зоряних воєн», які сприяють творчій грі та відтворенню класичних сцен із серіалу. Цей збірний набір із «Зоряних воєн» можна комбінувати з іншими мікрознищувачами LEGO Star Wars, щоб відкрити ще більше можливостей для захопливої гри або стати кумедним доповненням до будь-якої колекції. Набір для збирання LEGO Star Wars пропонує простий і захопливий досвід збирання з інтерактивними функціями масштабування й обертання, щоб діти могли безпечно будувати. Набір LEGO Star Wars із 85 предметів ідеально підходить як подарунок на день народження або для особливих випадків. Ідеально підходить для дітей віком від 6 років, які є шанувальниками відомого мисливця за головами з космосу.
Вік: 6+ Деталі: 85 Мініфігурки: 1 Коробка: 141x122x46
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 85 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 46 мм |
| Довжина упаковки | 122 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 141 мм |