







1 149 ₴
Конструктор Лего Сіті Пригоди на позашляховику 4x4 Lego City 60387
Веселощі в походах бездоріжжям — діти можуть щодня вирушати у відпустку з цим ігровим набором LEGO City 4x4 Off-Roader Adventures (60387).
Що в коробці? - Все, що потрібно дітям для збирання іграшки 4x4, 2 гірських велосипедів, намет, багаття та встановлення для бездоріжжя, а також 2 мініфігурки та фігурка тварини.
Укомплектований функціями для творчої гри — 4x4 обладнаний великими шинами, високою підвіскою й платформою для перевезення іграшкових гірських велосипедів.
Подарунок LEGO на всі випадки життя. Подаруйте цей набір на день народження, свято або будь-яке інше свято для дітей віком від 6 років.
Вік: 6+ Деталі: 252 Мініфігурки: 3 Коробка: 354х191х70
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 252 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 191 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 354 мм |