









1 490 ₴
Конструктор Лего Сіті Вантажівка гейміру для турніру Lego City 60388
Набір для ігрових турнірів — ігрова вантажівка ЛЕГО 60388 обладнана обладнанням для проведення уявних ігрових змагань. Що в коробці? — Все, що потрібно дітям для створення ігрової турнірної вантажівки зі сценою, 2 іграшковими комп'ютерними ігровими станціями та екраном стадіону, а також призом переможця, товарами та 3 мініфігурками. Кумедні функції додають ігровому процесу — діти можуть анімувати ігрову дію на екрані іграшкового стадіону та настроювати індикатор виконання для мініфігурок, що змагаються, щоб посилити хвилювання. Подарунок на будь-який випадок — веселий подарунок на день народження, свято або будь-який інший день для дітей віком від 7 років. Розміри. Ігрова вантажівка LEGO City Tournament Truck має розміри понад 5 дюймів (13 см) заввишки, 13 дюймів (33 см) завдовжки й 2,5 дюйма (6 см) завширшки.
Вік: 7+ Деталі: 344 Мініфігурки: 4 Коробка: 382х262х70
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 7 років |
| Кількість деталей | 344 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 262 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 382 мм |