






349 ₴
Конструктор Лего Сіті Рятувальний пожежник Джип Lego City 60393
> Лего 60393 Пожежник — рятувальний ігровий набір. Познайомте дітей віком від 5 років зі світом LEGO City з цим набором 4x4 Fire Truck Rescue (60393) для творчої гри. Що в коробці? - У наборі Fire Truck Rescue є все, що потрібно дітям для збирання іграшкової пожежної машини 4x4 і встановлення для багаття з полум'ям LEGO та деревом, а також мініфігурки пожежного та фігурки кішки. У гру додаються кумедні функції: діти можуть запускати водні елементи LEGO з іграшкової пожежної машини, щоб загасити полум'я LEGO. Подарок на любой случай. Подаруйте цю іграшку пожежника LEGO City на день народження, свято або будь-який інший день для дітей віком від 5 років. Розміри — Позашляховик пожежника має розміри понад 2 дюйми (5 см) заввишки, 3,5 дюйма (9 см) завдовжки й 1,5 дюйма (5 см) завширшки.Вік: 5+ Деталі: 97 Мініфігурки: 1 Коробка: 157х141х45
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість деталей | 97 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 45 мм |
| Довжина упаковки | 141 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 157 мм |