4 190 ₴
Конструктор Лего Аватар Паякан Тулун і Костюм краба Lego Avatar 75579
Набор LEGO Avatar. Діти та шанувальники кіно можуть заново пережити фільм або створити свої власні історії з цим іграшковим набором ЛЕГО Аватар 75579. Комплектація: тулкін у рухомій позі, підводний апарат у костюмі краба, дві установки для морського дна та підставка для дисплея, а також мініфігурки Лоака, Циреї та водія в костюмі краба. Для творчих ігор і демонстрації — ставте персонажів у пози та використовуйте підставку для дисплея, щоб відтворити свої улюблені сцени «Аватар: Шлях води». Кумедна ідея подарунка: цей набір з 10+ аватарів LEGO можна подарувати на день народження, свято або будь-який інший день для дітей і шанувальників 2-го фільму «Аватар».
Вік: 10+ Деталі: 761 Мініфігурки: 3 Коробка: 540x282x79
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 10 років |
| Кількість деталей | 761 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 79 мм |
| Довжина упаковки | 282 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 540 мм |