






2 530 ₴
Конструктор Лего Френдс Дім Омонд Будиночок друзів Lego Friends 41730
Дім, наповнений надійністю. Надихніть дітей віком від 7 років і старше на створення власних історій про дружбу з цим кумедним Домом Осіні Лего 41730. 4 мініляльки й аксесуари. До набору входять персонажі LEGO Friends Осінь, Лео й Алія, а також мама Міа, собачка Дейзі та лоша сім'ї, а також безліч аксесуарів для творчих веселощів. Задовольніть їхню пристрасть — відкрийте для себе аксесуари, натхненні хобі друзів, зокрема телескоп, блокнот і бінокль, інгредієнти для випічки, гарбуза, яблука, чашки, а також їжу для вівчарки Дейзі. Досліджуйте дім. Діти можуть побудувати та досліджувати всі кімнати, складники будинку Отем, включно з кухнюм, вітальнею, їдальнею, ванною кімнатою, спальницею Осіні та балконом. Задоволення для дітей, які люблять грати в будиночок. Цей набір іграшок LEGO Friends стане веселим подарунком на день народження, свято або будь-який інший день для дітей віком від 7 років і старше, які хотіли б побудувати будинок LEGO Friends.
Вік: 7+
Деталі: 853
Мініфігурки: 4
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 7 років |
| Кількість деталей | 853 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 59 мм |
| Довжина упаковки | 282 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 262 мм |