






699 ₴
Конструктор Лего дупло Сімейний будинок на колесах Lego Duplo
Нескінченна гра на відкритій дорозі. Заохочуйте самовираження малюків, вирушаючи в веселі пригоди з набором Лего 10986. Все входить для мініпригоди — постачається з керованою машиною, яка підходить для дорослих і дитячих фігурок, будиночком на колесах, який можна від'єднати від іграшкової машини, багаттям, чашкою та каструлею. Захоплива творча гра — дошкільнята віком від 2 років насолоджуватимуться водінням автомобіля та відтворювати сімейні моменти, розбиваючи табір у будь-якому місці, яке вони можуть собі уявити. Родині насолоджуються веселощами — опікуни та батьки приєднуються до малюків, щоб відтворити щасливі сімейні походи з цим творчим іграшковим подарунком, який заохочує групові ігри між поколіннями. Невеликий розмір, великі веселощі — автомобіль і дім разом мають розміри понад 7 дюймів (18 см) заввишки, 11 дюймів (30 см) завдовжки й 3 дюйми (10 см) завширшки. Вік: 2+ Деталі: 31 Мініфігурки: 2 Коробка: 282х262х118
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість деталей | 31 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 118 мм |
| Довжина упаковки | 262 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 282 мм |