






449 ₴
Конструктор Лего Майнкрафт Пригоди на болоті Lego Minecraft 21240
Практичний ігровий набір Minecraft — Конструктор Лего 21240 відтворює мангрове боло з гри, повне можливостей для творчого будівництва та захопливих битв. Культові персонажі — містить знайомих фаворитів Minecraft Алекса, зомбі, блок слизу та жабу в болотному біомі в комплекті з манієвим деревом, столом для крафту, сокирою та функцією вибуху TNT. Безліч ігрових можливостей. Діти можуть будувати, досліджувати, битися та вибухати динаміт, відбиваючись від ворожих мобів у небезпечних манграх. Подарунок для дітей — подаруйте гравцеві Minecraft віком від 7 років і старше подарунок на день народження, свято або будь-який інший день із цим відтворенням реального світу на повному пригод мангровому боліті зі відеоігор. Портативна розвага — цей компактний ігровий набір має розміри понад 3 дюйми (8 см), ширину 3,5 дюйма (9 см) і глибину 3 дюйми (8 см). Вік: 8+ Деталі: 65 Мініфігурки: 2 Коробка: 141х122х46
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість деталей | 65 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 46 мм |
| Довжина упаковки | 122 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 141 мм |