









999 ₴
Конструктор Лего Креатор 3в1 Білий кролик Lego Creator 31133
Іграшка 3 в 1. Шанувальники тварин можуть насолоджуватися нескінченною творчою розвагою з ігровим набором Конструктор Лего 31133), що містить 3 іграшкові моделі в одній: білого кролика, папуги какаду й білого тюлена. Безчисленні ігрові можливості. Діти можуть вибрати веселі пригоди з іграшковим кроликом у лісі, папугою-какаду, що сидить на деревах, або білим тюленем, що плаває в морі. Рухомі тварини — кролик може рухати головою, ногами, ротом і вухами; папуга какаду може рухати крилами, хвостом і шиєю і обертати головою на 360 градусів; а тюлень може ворушити ротом і ластами Упаковано з аксесуарами — іграшковий кролик постачається з морквою і квіткою, папуга-какаду може «їсть» насіння, а в тюлена є риба, яку можна прикріпити до його рота. Захопливе збирання. Цей набір із 258 деталей дає змогу дітям віком від 8 років отримувати задоволення від захопливого конструювання і є ідеальною нагородою для пристрасних шанувальників LEGO. Вік: 8+ Деталі: 258 Мініфігурки: немає Коробка: 262х191х61
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість деталей | 258 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Білий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 61 мм |
| Довжина упаковки | 191 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 262 мм |