









1 695 ₴
Конструктор Лего Сіті Тюнінг-ательє Lego City 60389
Тюнінг автомобілів — це дитяча гра. Цей багатофункціональний гараж Конструктор Лего 60389) наповнений функціями, які зроблять творчу гру ще захопливішою. Що в коробці? - Усі діти мають створити індивідуальну автомобільну майстерню зі стіною конфігурації, пандусами, підіймачем двигуна та 2 настроюваними автомобілями, а також 2 мініфігурками механіка та 2 водія. Кумедні функції — діти можуть вибирати з низки іграшкових двигунів і модульних передніх і задніх секцій із різними фарами, бамперами та спойлерами, щоб створювати свої власні автомобілі. Створено для дітей, які люблять круті автомобілі. Стане веселим подарунком на свято, день народження або інший день для дітей віком від 6 років. Габаритні розміри — Гараж LEGO City Custom у зібраному вигляді має розміри понад 3,5 дюйма (9 см) заввишки, 12,5 дюйма (32 см) завширшки й 5 дюймів (12 см) завглибшки. Вік: 6+ Деталі: 507 Мініфігурки: 4 Коробка: 480х282х61
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 507 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 61 мм |
| Довжина упаковки | 282 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 480 мм |