








970 ₴
Вирушайте в незабутню rong
>подорож у кемпері з набором Lego City 60283 Відпустка в будинку на колесах! Цей яскравий автодім ідеально підходить для сімейних пригод, адже в ньому є все необхідне: затишний інтер'єр, міні-кухня, спальні місця та навіть відкидна бічна панель для зручної гри.У комплекті є три мініфігурки — мама, тато та малюк, а також цікаві аксесуари для відпочинку, такі як фотоапарат, горнятка та портативна плита. Гра стане ще цікавішою завдяки деталізованому інтер'єру та реалістичному дизайну фургона.
Цей набір чудово поєднується з іншими наборами LEGO City, дозволяючи створювати нові пригоди та будувати власні історії!
🔹 Кількість деталей: 190
🔹 Фігурки в наборі: 3 (мама, тато, дитина)
🔹 Розмір кемпера: 16×5×9 см
🔹 Вік: 5+
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 5 років |
| Кількість деталей | 190 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 61 мм |
| Довжина упаковки | 262 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 191 мм |