






7 630 ₴
Лего Експерт Трансформер Оптимус прайм LEGO Creator Expert Optimus Prime 10302
Вам обов'язково сподобається працювати над цим непростим, але дуже цікавим проєктом, збираючи модель культового робота. Як і улюблений прототип, ця модель Оптимуса Прайма перетворюється з робота на вантажівку. Фігурка має 19 точок зчленування. На грудях міститься камера, у якій зберігається Матриця Лідерства. У режимі роботи можна прикріпити Автоботу реактивний ранець і вкласти йому в руки іонний бластер і сокиру Енергона.
Кількість елементів: 1508.
Розміри у формі вантажівки: 15 х 27 х 12 см.
Розміри у формі робота: 35 см.
Ця колекційна модель створена спеціально для дорослих, які шукають новий творчий проєкт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 18 років |
| Кількість деталей | 1508 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 280 мм |