









4 140 ₴
Лего ніндзго Ультра-комборобот ніндзя Lego Ninjago 71765
Об'єднайте зусилля з Джеєм, Каєм, Зейном і Коулом, щоб створити дивовижного робота «4 в 1» для битви зі зміями! Поодинці ніндзь не впорається з Коброю-механіком і Вдавом-руйнівником, але коли разом збираються їхній робот, танк, автомобіль і літак, виходить непереможна бойова машина! За виконання завдання ви здобудете нагороду — колекційний прапор командної роботи. Бойова іграшка ніндзя 4-в-1. Фанати Лего Ніндзяго будуть у захваті від пригод ніндзя з цим ультракомбороботам Лего Ніндзяго 71765, що складається з 4 різних транспортних засобів. 7 мініфігурок — ігровий набір ніндзя містить у собі Кая, Джея, Зейна й Коула, щоб розігрувати повномасштабні битви проти злого зміїного дуету Кобри Механіка та Удава Руйнувальника, а також Ву Бота. Безперервна гра — механічна іграшка складається з 4 транспортних засобів: автомобіля, танка, реактивного літака та робота, які можна від'єднувати та гратися з ними окремо, щоб надати дітям нескінченні ігрові можливості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 9 років |
| Кількість деталей | 1104 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 94 мм |
| Довжина упаковки | 378 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 354 мм |