



3 410 ₴
Lego Star Wars Лего Зоряні війни Діорама «Погоня на спідері на Ендорі» 75353
Відчуйте динамічність захопливої сцени «Зоряних воєн: Повернення джедаїв» саме за допомогою діорами погоні за спідером Ендора LEGO Star Wars (75353). Він складається з 3 мініфігурок LEGO (принцеси Леї, Люка Скайвокера та солдата-скаута), 2 спідер-байків з прозорими елементами, щоб ви могли розташувати їх під кутом, ніби летіть крізь ліси Ендора, 2 дерева, які можна побудувати, і новинка — елементи папороті. Доповніть цю модель збирання та відтворення табличкою зі словами Люка Скайвокера («Укороти! Заглуште їх грудки. Центральний перемикач!) і табличкою з логотипом 40-річчя «Зоряні війни: Повернення джедая». Галактика творчих пригод Ця збірна модель є частиною колекції наборів LEGO Star Wars для дорослих, включно з іншими диорами, що зображують пам'ятні сцени, і стане чудовим подарунком.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість деталей | 608 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 46 мм |
| Довжина упаковки | 122 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 141 мм |