





8 630 ₴
Лего технік Мотоцикл Yamaha MT-10 SP Lego Technic 42159
• Створіть модель мотоцикла Yamaha — насолоджуйтеся захопливим проєктом для дорослих, створивши репліку найпотужнішого мотоцикла Yamaha класу «hyper naked»
• Досліджуйте додаток LEGO® AR — завантажте додаток LEGO® AR, щоб отримати новий досвід взаємодії з моделлю
• Функції, натхненні життям — ця модель містить безліч функцій повнорозмірного мотоцикла, включно з версіями LEGO® Technic із 4-цилі = ндровим двигуном і 3-швидкісною коробкою передач
• Деталі коробки передач — серед деталей коробки передач є барабан перемикання передач, вилка перемикання передач, кільце перемикання передач і барабан храповика
• Продемонструйте свою пристрасть — цей конструктор — ідеальний подарунок для шанувальників колекційних моделей мотоциклів. Модель м = отоцикла містить підставку для демонстрації
• Розміри — ця модель конструктора LEGO® Technic сягає понад 25 см заввишки, 44 см завдовжки й 15 см завширшки
• Цифрові інструкції з конструювання — додаток LEGO® Builder містить цифрову версію інструкцій з конструювання, що входять до набору
• Куді приведете вас дорогу? — У всесвіті LEGO® Technic ви зможете зібрати безліч складних моделей, розроблених спеціально для дорослих
• Висока якість — усі деталі LEGO® Technic відповідають суворим галузевим стандартам
Вік: 18+
Кількість деталей: 1478
Коробка: 582 * 87 * 378 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 18 років |
| Кількість деталей | 1478 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 94 мм |
| Довжина упаковки | 382 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 262 мм |