





3 630 ₴
Конструктор Лего Супер Маріо Поїздка у вагонетці Дідді Конґа LEGO Super Mario Diddy Kong’s Mine Cart Ride 71425 — неймовірний додатковий набір для фанатів пригод Super Mario і Donkey Kong! Створи культовий рівень із гри Donkey Kong у світі LEGO, запусти фігурку Маріо, Луїджі або Піч (не входять до комплекту) у вагонетці та вирушай у захопливу подорож трасою.
Прибери перешкоди — відсунь колоду, відремонтуй пошкоджені ділянки рейок, перемож Крота-шахтаря й дістань зв’язку бананів зі скелі! Ці банани можна «з’їсти» або подарувати Дідді Конгу та Фанкі Конгу. Завітай у магазин повітряних куль і «керуй» літаком, щоб отримати ще більше цифрових монет.
Для інтерактивної гри потрібен стартовий набір LEGO Super Mario 71360, 71387 або 71403. Завантаж додаток LEGO Super Mario, щоб отримати покрокові інструкції та натхнення для творчої гри.
Набір ідеально підходить для дітей від 8 років і стане чудовим подарунком для шанувальників Donkey Kong. Його можна поєднувати з іншими наборами серії LEGO Super Mario, створюючи унікальні рівні та веселі пригоди.
Серія: LEGO Super Mario
Вік: від 8 років
Кількість деталей: 1157
Матеріал: пластик
Тематика: Super Mario, Donkey Kong
Розмір паковання: 7 × 39 × 49 см
Вага: 1,31 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вага | 1310 г |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість деталей | 1157 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 378 мм |
| Довжина упаковки | 705 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 480 мм |