





1 570 ₴
Маленькі діти можуть навчитися будувати та грати з цим приголомшливим іграшковим набором динозаврів LEGO Jurassic Park Velociraptor Escape (76957) для дітей від 4 років.
Натхненний культовою сценою з Парка Юрського періоду, він містить у собі загон для динозаврів із вежею, функцією прориву та лебідкою, що дає змогу опускати їжу до фігурки Велоцираптора. Набір, присвячений 30-річчю Парка Юрського періоду, стане чудовим подарунком для дітей. Він також містить збірний позашляховик, дві мініфігурки та кумедні аксесуари, що надихають на творчу гру.
Прості графічні інструкції ідеально підходять для дітей, які тільки вчаться читати. Для більшого задоволення в застосунку LEGO Builder є цифрові інструкції з інтуїтивно зрозумілими інструментами масштабування й обертання, які дають змогу дітям візуалізувати свою модель, поки вони вчаться збирати.
Конструктори LEGO 4+ знайомлять маленьких дітей зі всесвіту їхніх улюблених фільмів, телевізійних персонажів і героїв повсякденного життя. Вони спеціально розроблені з використанням стартових кубиків, тому навіть будівельники-початківці зможуть будувати транспортні засоби, будівлі та багато іншого з невеликою допомогою старшого брата, сестри або дорослого.
| Тип | Набір деталей |
| Для кого | Для дівчаток Для хлопчиків |
| Вікова група, від (кільки років) | 4 років |
| Тематика | Персонажі та герої |
| Категорія розвитку | Уяву, Креативність, Моторика |
| З'єднання деталей | Блокове |
| Колір | Різнобарвний |
| Кількість деталей | 100 - 199 |
| Серія конструктора | LEGO Jurassic World |
| Кількість деталей, шт. | 137 |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити в пакованні (ВхШхГ), см | 6x26x19 |
| Вага в пакованні, кг | 0,42 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вага | 420 г |
| Вікова група | Від 4 років |
| Кількість деталей | 137 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Тварини |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина упаковки | 191 |