






1 160 ₴
Шанувальники лялькового будиночка Габбі віком від 4 років можуть поливати квіти, щоб вонирасували, розважатися на ігровому обладнанні та пити чай у будиночку на дереві.
Знамениті персонажі: до комплекту входять мініфігурка Габбі, фігурки Феї Панді Лапки та Кітті, збірний будиночок на дереві з лезами та закусками, а також аксесуари для казкового саду, зокрема сад із гіркою, гойдалкою та каруселью.

Розваги та пригоди. Діти приєднуються до друзів, які поливають квіти та змушують їх рости, грають на гойдалці, каруселях і гірках, а також п'ють чай у будиночку на дереві.

Подарунок для саду для дітей. Завдяки стартовому кубику та простим інструкціям зі збирання цей універсальний ігровий набір LEGO 4+ стане приємним способом розвинути ключові навички та познайомити дітей із творчим процесом конструювання. Стане чудовим подарунком на день народження для дітей від 4 років.
Розвага в саду: будиночок на дереві та гірка мають розміри понад 5 дюймів (13 см) заввишки, 7 дюймів (17 см) завширшки й 4 дюйми (11 см) завглибшки.

| Найменування товару | Лего Ляльковий будиночок Габбі -Вечірка Феї в саду Кітті | |
|---|---|---|
| Бренд | LEGO | |
| Країна походження | Данія | |
| Мультфільм |
Gabby's Dollhouse |
|
| Кількість деталей | 130 шт. | |
| Вікова група | діти | |
| Тип конструктора | Пластиковий | |
| За захопленням LEGO | Принцеси | |
| Торгова марка | LEGO | |
| Повідець для подарунка | Подарунки та нагороди, Літні канікули | |
| Серія ТМ |
Gabby's Dollhouse |
|
| Стать | Для дівчаток | |
| Розмір паковання |
|
|
| Вік | от 4 років | |
| Серія | LEGO Gabby's Dollhouse | |
| Вага | 390 г |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вага | 390 г |
| Вікова група | Від 4 років |
| Кількість деталей | 130 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 190 мм |