-5%




2 080 ₴
1 980 ₴
Готуйтеся до неймовірних трюків і захопливих перегонів з Lego City 60357 Завдання з каскадерською вантажівкою! Цей потужний каскадерський набір містить велика вантажівка з рамою, вогняне кільце та крутий мотоцикл із маховиком, який дає змогу виконувати реалістичні стрибки та трюки.
Запустите каскадерський байк через кільце вогню, стрибніть на платформу або подолайте перешкоди, перевіряючи свої навички! До комплекту входить мініфігурка сміливого перегонникаготового до найекстремальніших випробувань.
Набір ідеально поєднується з іншими каскадерськими наборами LEGO City Stuntz, створюючи ще більше можливостей для трюків і веселощів!
🔹 Кількість деталей: 479
🔹 Фігурки в наборі: 1 (каскадер)
🔹 Особливості: маховиковий байк, вогняне кільце, рампа
🔹 Вік: 6+
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вага | 867 г |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 479 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Місто |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 282 мм |
| Довжина упаковки | 610 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 480 мм |