







1 500 ₴
Привнесіть літню атмосферу в дитячі ігри з набором «Магазин морозива» LEGO City (60363) для дітей від 6 років.
Шанувальникам кафе-морозив і вечірок сподобається ця іграшкова вантажівка з морозивом, у комплекті зі стійкою для морозива, блендером, холодильником і зоною відпочинку на відкритому повітрі. Також є вантажний велосипед і три мініфігурки, зокрема продавець у кумедному костюмі білого ведмедя.
Цей набір для рольових ігор постачається з простим у використанні ілюстрованим посібником зі збирання та покроковими інструкціями в застосунку LEGO Builder. За допомогою цього інтуїтивно зрозумілого помічника зі збирання діти можуть візуалізувати моделі в 3D під час збирання. Застосунок також дає змогу їм відстежувати процес складання, а також досліджувати та зберігати віртуальні ігрові набори.
Іграшкові набори LEGO City відкривають безмежні ігрові можливості завдяки багатофункціональним конструкціям, реалістичним транспортним засобам і персонажам, що надихають, для творчої гри, що зображує повсякденне життя весело та захопливо. стане чудовим подарунком на день народження. Містить 296 штук.
| Серія | LEGO City | ||
| Цікаві | Здавання Транспортні засоби | ||
| Вікова група | Від 6 років | ||
| Кількість деталей | 296 | ||
| Кількість мініфігурок | 3 | ||
| Для кого | Універсальний |
| Матеріал | Пластик | ||
| Колір | Різнобарвний | ||
| Тип паковання | Коробка | ||
| Габарити (ВхШхГ) | 170 х 160 х 120 мм | ||
| Габарити паковання (ВхШхГ) | 5,9 х 28,2 х 26,2 см | ||
| Вага в пакованні, кг | 0,58 кг | ||
| Бренд | LEGO |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вага | 580 г |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 296 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Місто |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 262 мм |
| Довжина упаковки | 590 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 282 мм |