-10%





500 ₴
450 ₴
Творчі діти віком від 6 років можуть вирушити в чарівну країну, щоб дізнатися веселі історії з цим набором для збирання тварин «Червоний дракон» 3 в 1 (31145). До комплекту входить дружня іграшка-дракон із великими очима та рухомими руками, китицями, крилами, ногами, стопами, головою і ротом, тому діти можуть вибирати, як використовувати її для ігрових пригод, а потім демонструвати.
Цей набір LEGO® Creator дарує дітям світ безмежних ігрових можливостей: три різні іграшки-тварини, які можна зібрати з одного набору кубиків. Вони можуть зібрати рухомого іграшкового дракона, перебудувати його в іграшку фенікса з яскравим пір'ям, перетворити на іграшку-рибу з рухомими плавниками або створити свою власну тварину LEGO.
Іграшки LEGO Creator 3 в 1 стануть чудовим подарунком для дітей: у кожній коробці є 3 різні моделі, які діти будуть із задоволенням збирати, перебудовувати та збирати знову. Набори 3 в 1 зроблять їх щасливими на довгі години та пропонують широкий вибір моделей, що відповідають їх найбільшим захопленням, включно з надшвидкими автомобілі, дивовижними тваринами та деталізованими міськими сцени.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 149 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Тварини |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Червоний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 46 мм |
| Довжина упаковки | 191 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 141 мм |