






570 ₴
Надихніть на творчі пригоди за кермом із іграшковим транспортним засобом «Електромобіль і зарядний пристрій» LEGO® Friends (42609) для дівчаток, хлопчиків і дітей віком від 6 років. До цього набору для збирання автомобіля входить уявна зарядна станція, 2 персонажі, аксесуари та фігурка собаки.
Діти зможуть розповісти історію про те, як Зак і Нова разом обідають на зарядній станції для автомобілів, що працює на сонячних батареях. Приєднати автомобіль до зарядної точки можна за допомогою насадки. У машині є сидіння для мінілялечок і сидіння для собаки Данго. Він також має відкривний капюшон із місцем для зберігання аксесуарів. Зарядна станція містить стіл і 2 стільці, де Зак і Нова можуть влаштувати пікнік, а також миски з їжею та водою для Данго.
Цей дитячий конструктор стане кумедною іграшкою або подарунком для дітей, які люблять рольові ігри. Застосунок LEGO Builder допоможе вашій дитині в інтуїтивно зрозумілому приєднанні зі збирання, даючи змогу збільшувати та обертати моделі в 3D, зберігати набори та відстежувати прогрес.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 170 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тематика | Транспорт |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 280 мм |