






3 750 ₴
Надихніть юних дослідників на вивчення космічного простору за допомогою іграшки «Марсіанська космічна база та ракета» LEGO® Friends (42605) для дітей, дівчаток і хлопчиків віком від 8 років. До комплекту складання входять три мініляльки та фігурка кішки, а також ракета, дослідницький всюдихід, модульна дослідницька база й аксесуари для наукових іграшок.
Цей дитячий конструктор стане кумедним подарунком на день народження космічним мандрівникам-початківцям, які люблять науку та техніку. Діти можуть уявити собі життя на Марсі, поки вони будують ракету та доставляють персонажів на дослідну базу. Модульна конструкція означає, що діти можуть переставляти різні капсули, щоб персоналізувати збирання. У капсулах є різні простори для науки, спілкування, вирощування харчових продуктів і відпочинку. Тут є безліч іграшкових аксесуарів і деталей для рольових ігор, зокрема марсоход, дрон і наукові інструменти.
У цьому наборі є спеціальний елемент космічного повітряного шлюзу, за допомогою якого діти можуть з'єднувати інші сумісні набори LEGO на космічну тематику для ще більшої кількості космічних пригод (продаються окремо).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість деталей | 981 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Космос |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 280 мм |