







670 ₴
Шукачі космічних пригод віком від 6 років зможуть насолодитися захопливими міжгалактичними діями з цим футуристичним ігровим набором для дітей «Межорсткий космічний корабель» LEGO® City (60430). Цей одномісний космічний корабель створений для швидкості. Діти можуть вставити іграшковий акумулятор, щоб активувати основні двигуни, що розкладаються, та блискавично подорожувати в далекі куточки космосу. До набору також входить дрон-бот, який трансформується в реактивний ранець для мініфігурки космічного екіпажу, що входить до комплекту.
Відправте свого шанувальника космосу в захопливу пригоду! Завантажте програму LEGO Builder і пориньте в новий світ веселого збирання, де діти зможуть збільшувати та обертати моделі в 3D, зберігати іграшкові набори та відстежувати свій прогрес.
Космічні іграшки LEGO City стануть чудовим подарунком на будь-який випадок: реалістичні транспортні засоби, детально опрацьовані конструкції та персонажі, що надихають, об'єднують фантазію й реальність для безмежної творчої гри. Діти можуть додати цей набір до інших будівельних наборів (продаються окремо) з космічної серії LEGO City, щоб вирушити в ще епічніші пригоди.
Розміри. Розміри космічного корабля в цьому наборі з 240 предметів становлять понад 1,5 дюйма (4 см) заввишки, 8,5 дюйма (22 см) завдовжки й 6,5 дюйма (17 см) завширшки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 240 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Космос |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Білий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 76 мм |
| Довжина упаковки | 262 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 282 мм |