-4%






930 ₴
890 ₴
Приєднуйтесь до свого маленького астронавта в незвичайних пригодах із цим ігровим набором LEGO® City «Відкриття космічного корабля йорейдів» (60429) 4+, що містить іграшковий космічний корабель і дві сцени на поверхні космічного корабля, що зображують лабораторію і зону розкопок із краном. Просто додайте дві мініфігурки космічного екіпажу, фігурку інопланетян і багатий кристалами метеорит, щоб почати творчу гру та розповідати історії.
Ця проста в збиранні космічна іграшка стане кумедним подарунком для дітей, які люблять рольові ігри. Він містить елемент LEGO Starter Brick, ілюстрований посібник і 3D-інструкції в застосунку LEGO Builder — цифровому помічнику зі збирання з інтуїтивно зрозумілими інструментами, які дають змогу дітям збільшувати, повертати та візуалізувати моделі з усіх боків під час складання.
Іграшки LEGO City на космічну тематику стануть чудовим подарунком на будь-який випадок: реалістичні транспортні засоби, детально опрацьовані конструкції та персонажі, що надихають, об'єднують фантазію й реальність для безмежної творчої гри. Діти можуть додати цей набір до інших наборів LEGO City (продаються окремо), щоб отримати ще більше епічних космічних пригод.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 4 років |
| Кількість деталей | 126 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Космос |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Червоний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 262 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 382 мм |