-3%






890 ₴
865 ₴
Надихніть на творчі ігри за допомогою набору LEGO® Creator Retro Camera (31147) 3 в 1 для хлопчиків і дівчаток віком від 8 років. Ця культова іграшка-камера обладнана рухомим об'єктивом, кнопками зверху для знімання фотографій, отвором ззаду для розміщення шматочка плівки всередині та різнобарвним текстильним ремінцем для його перенесення. Діти також можуть додати до фільму 6 наклейок, що зображують свої світлини.
Цей ретронабір іграшок LEGO® Creator 3 в 1 дає дітям можливість насолодитися трьома різними варіантами збирання та гри, використовуючи ті самі кубики. Вони можуть зібрати дитячу іграшкову камеру, а потім переробити її в ретро-відеокамеру або ретро-телевізор з антеною. Усі три моделі є класними експонатами, які діти можуть розмістити на полицях.
Іграшки LEGO Creator 3 в 1 стануть чудовим подарунком для дітей: у кожній коробці по 3 різні моделі. Дітям буде цікаво будувати, перебудовувати та будувати знову. У наборах 3 в 1 представлений широкий вибір моделей, що відповідають найбільшим захопленням дітей, включно з надшвидкими автомобілі, дивовижними тваринами та деталізованими міськими сцени.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість деталей | 261 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Абстракція |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Чорний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 46 мм |
| Довжина упаковки | 191 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 141 мм |