







3 620 ₴
Оживіть рольові ігри за допомогою цього іграшкового туристичного автобуса попзірки LEGO® Friends (42619) для дівчаток, хлопчиків і дітей віком від 8 років. До набору входить збірний автобус, зона за кулісами з аксесуарами та 4 персонажі LEGO Friends.
Діти розповідають історію про те, як сором'язлива Пейслі перетворюється на суперзірку Лей-Ла, використовуючи дзеркало, щоб розкрити свій сценічний образ. Вони можуть уявити безліч історій дружби: Оллі допомагає співачка створювати вбрання, а Ліанн приїжджає познайомитися зі своєю улюбленою зіркою Лей-Ла. Автобус відкривається спереду, збоку та ззаду, відкриваючи деталі інтер'єру, як-от зона за кулісами, де є зона для запису, клавішні, гітара, ліжка та ванна кімната. До цього дитячого конструктора входять аксесуари, зокрема фотографія з автографом, підплічники, взуття, косметика та мобільний телефон.
Цей іграшковий автомобіль стане кумедним подарунком для музичних дітей або шанувальників музики, яким подобаються рольові ігри. Це також чудова іграшка, яка допоможе дітям надалі їх соціальному та емоційному розвитку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вікова група | Від 8 років |
| Кількість деталей | 845 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тематика | Транспорт |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 280 мм |