





4 440 ₴
Зачаруйте та розважіть шанувальників принцес Діснея, а також дітей віком від 6 років і старше за допомогою цього детального ігрового набору LEGO®? Disney Princess: Disney Princess Market Adventure (43246). У коробці містяться 4 збірних іграшкових будівлі: одне з невеликим місцем для зберігання речей зверху та невелика модель із квітковим горщиком, лавкою та фонтаном. До комплекту також входять фігурки мінілялечок Тіани, Аврори, Попелюшки та Аріель LEGO? Disney, а також 2 колекційні кільця з 4 прикрасами, які можна міняти знову й знову. Діти можуть придумати ринкову пригоду, а потім розіграти нескінченні історії або придумати нові пригоди з безліччю ігрових аксесуарів.
Цей збірний подарунковий набір Disney допомагає дітям повірити в себе та надихає на творчу гру. Діти та дорослі будуть у захваті від деталей різних будівель, колір яких відповідає одягу персонажів. Діти також отримають простий та інтуїтивно зрозумілий досвід збирання за допомогою програми LEGO Builder. Вони можуть збільшувати та обертати моделі в 3D, зберігати набори та відстежувати їхній прогрес.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Країна виробник | Данія |
| Вага | 629 г |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 817 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | LEGO |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Тематика | Принцеси |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 59 мм |
| Довжина упаковки | 282 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 262 мм |